Савлук Галина Іванівна

Директор

Освіта. Миколаївський державний педагогічний університет, Дошкільне виховання.

"Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання - "Старший вихователь".

Курси підвищення кваліфікації вихователя-методиста дошкільного закладу при Київському університеті ім. Б. Грінченка, інститут післядипломної педагогічної освіти.

Сертифікати міжнародного науково-методичного центру перспективного педагогічного досвіду: «Творча активність дитини як критерій ефективності педагогічної технології», «Нові аспекти впровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку».

Узагальнено досвід роботи на тему: «Формування у дітей дошкільного віку навичок складання оповідань через використання предметних картинок і малюнків».

Великий стаж роботи в державних і приватних структурах; суттєва частина роботи присвячена методичній, а також викладання дітям грамоти, математики і розвиток мови у центрі раннього розвитку; спільна робота над проектами.

«Педагог - це творець, йому відкрито найдорожче і саме крихке - дитячі душі, які чекають тепла, доброго слова, нових знань і готові завжди відповідати взаємністю».

Ножовник Олег Миколайович

Коллектив Школы Активного Ребенка

Методист з англійської мови

Освіта: Київський університет ім. Бориса Грінченко.

Спеціальність: вчитель англійської мови.

Досвід роботи: 6 років з дітьми від 3 до 6 років; 12 років у Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови № 80 м. Києва (Печерський район); 9 років роботи у вузах (ВУЗ «Університет економіки і права «КРОК», ГВУЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»).

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.

Вчене звання: доцент.

Контрактний викладач Британської ради в проекті: «Англійська мова для держслужбовців, які задіяні в процесі Європейської інтеграції».

Впевнений, що мета дошкільної освіти «НЕ зробити з дитини професора, а вселити їй розуміння того, що вона зможе ним стати, якщо того забажає».

Ватаг Інна

Коллектив Школы Активного Ребенка

Психолог

Освіта: Херсонський Державний університет. Факультет: історії, психології та соціології. Спеціальність: практичний психолог.

Досвід роботи: Херсонська гімназія імені Бориса Лавреньова.

У Школі Активної Дитини працюю психологом.

Великий досвід в проведенні і розробці тренінгів. Участі в психологічних конференціях, а також лекціях по саморозвитку.

Проводжу індивідуальну і групову діагностичну роботу. Корекційну роботу. Розробляю розвиваючі психологічні заняття. Проводжу і розробляю тренінги, як для дітей, так і для дорослих. Допомога в адаптації дитини. Індивідуальна консультація.

Гурська Дарія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Вихователь, викладач англійської мови

Освіта: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, філологічний факультет. Спеціальність: вчитель англійської мови, викладач (магістратура).

Досвід роботи - більше 6 років в дитячих установах державного та приватного типу.

У Школі Активної Дитини працюю викладачем англійської мови. Робота з дітьми завжди надихає, дарує радість і позитивний настрій, який я, як педагог, намагаюся передати діткам. Головне досягнення - бачити результати своєї роботи, радість і щасливі посмішки, бажання дітей приходити і розвиватися разом.

Моє завдання як вихователя - створювати атмосферу радості і свята кожен день, фантазувати разом з дітками, надихати, щоб кожне заняття було продуктивним і цікавим.

Девіз: «Дуже люблю свою роботу, так як кожен день стикаюся із щастям, адже діти за своєю природою і є радість і щастя! »

Федина Олександр

Вихователь

Освіта: Український гуманітарний інститут, спеціальність «філологія». Київський національний лінгвістичний університет, спеціальність «Педагогіка вищої школи».

Знання мов: українська, російська, англійська, німецька.

Досвід роботи: Два роки з дітьми дошкільного віку.

У Школі Активної Дитини працюю як вихователь і вчу дітей англійської мови.

Англійська мова для дошкільнят - це гра. Тільки в такій формі можна домогтися позитивних результатів і сформувати у дитини позитивне ставлення до іноземної мови. Отже, англійська для дошкільнят - це казки, пісні, вірші, скоромовки, рахувалки, англійська в картинках, ігри. Вивчаючи це, дитина не тільки дізнається щось нове, а й розвивається в усіх сферах.

Катерина Ботук

Коллектив Школы Активного Ребенка

Вихователь. Педагог з підготовки до школи

Освіта: Бердянський державний педагогічний університет.

Спеціальність: «Учитель початкових класів», спеціалізація «Практична психологія».

Сертифікат «Школи підготовки організаторів дитячого дозвілля».

У роботі з дітьми спираюся на передові методики. Завжди прагну розвивати у кожної дитини неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Спілкування з дітьми дає мені силу, творче натхнення до постійного вдосконалення в своїй професії.

Мій девіз - «Результат моєї роботи - щаслива посмішка дитини».

Поліщук Яна

Коллектив Школы Активного Ребенка

Вихователь

Освіта: Уманський педагогічний університет ім. Павла Тичини.

Спеціальність: педагог молодших класів, педагог англійської мови.

Досвід роботи: більше 2-х років працюю у дошкільному навчальному закладі.

У «Школі Активної Дитини» працюю вихователем середньої групи дитячого садочка повного дня.

Працювати з дітьми - це моє покликання , так як я дуже їх люблю. Для мене найголовніше в роботі відповідальність, індивідуальний підхід до кожної дитини, доброзичливість, відкрите ставлення до вихованців і батьків.

Мій девіз: «Вихователь – це чарівник, який відкриває дітям двері до світу дорослих. І від того, що знає і вміє вихователь, залежить і те, чого і як він навчить своїх вихованців».

Ходаковська Анастасія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Керівник гуртка театрального мистецтва

Освіта: Київський Національний Університет Культури і Мистецтв. Спеціальність: режисер естради і масових свят.

Маленькі діти - це найщиріші артисти на землі. Вони вкладають всю душу і весь свій талант, вірячи, що все навколо чудова реальність. Акторська майстерність розкриває не тільки сценічні таланти дітей, а й допомагає навчитися впевнено почувати себе в колективі, бути комунікабельним і відкритим.

З дітками працюю дуже давно і знаю, що до кожного малюка потрібен свій підхід, кожна дитина - індивідуальність.

Разом з юними артистами будемо радувати Вас новими і яскравими виступами.

Мій дивіз: «Будинок кладуть по цеглині, а театр складають по маленьким діям.»

Підгайна Яна

Коллектив Школы Активного Ребенка

Музичний керівник

Освіта: Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва. Є багаторазовим переможцем міжнародних та всеукраїнських фортепіанних конкурсів.

Досвід роботи з дітками дошкільного віку на посаді музичного керівника 5 років.

. В Школі Активної Дитини працюю керівником музичного гуртка.

Вважаю, що музика для дітей займає важливе місце в розвитку і вихованні з раннього віку. Це пов'язано з тим, що музика впливає в першу чергу на емоційну сферу дитини. З позитивними емоціями діти краще і швидше засвоюють різноманітний матеріал, пізнають навколишній світ, розвиваються фізично, розумово, непомітно вчаться говорити правильно. Музичні ігри, спів і рухи під музику допомагають розвивати фантазію дітей також сприяють оволодінню іншими видами мистецтв.

Займаюся музикою ще з 4-х років, тому не уявляю своє життя без неї. Разом з вашими дітками ми поринемо в її чарівний світ!

Хоменко Любов

Педагог образотворчого мистецтва

Освіта: Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова.

Спеціальність: образотворче мистецтво, магістр.

Працювала вихователем в таборі, учителем малювання в школі, керівником образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в дитячому клубі, розробляла тематичні заняття в різних техніках: живопис, малюнок, ліплення, паперокрутіння, паперопластика, орігамі, бісероплетіння. Проводила різні майстер класи для дітей і дорослих у техніках: аква грим, писанка, батік. Брала участь у виставках і конкурсах. Нагороджена дипломом за високу творчу майстерність.

Дуже люблю дітей, мені подобається радіти разом з ними їх успіхам, вкладати в них частинку своєї душі і передавати їм свої знання, відкривати для них щось нове і давати їм яскраві враження.

Світлична Олена

Xудожник, викладач енергетичного живопису, PAINT-терапiї

Закінчила художню школу, навчалася академічного живопису і малюнку у відомих художниць Іванни Московки і Таміли Московки за методом Зарицького. Розробила авторську програму з навчання живопису з максимальним розкриттям творчих здібностей як дорослих, так і дітей. Використовую в роботі масло, акрил, акварель, олівець, пастель.

Кожна дитина, незалежно від віку, має яскраву індивідуальність і особистість. На моїх заняттях панує атмосфера творчості, позитиву, гармонії і радості.

Кавецька Юлія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Хореограф

Освіта: м. Калуш Івано франківська обл., хореографічна школа мистецтв сучасного танцю «Фламінго».

Калуський коледж культури і мистецтв, спеціальність «Народна хореографія», спеціаліст «Артист, хореограф» - молодший спеціаліст.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв України в м. Києві, спеціальність «Сучасна хореографія» - бакалавр.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, здобула освіту «Магістр» - балетмейстер педагог, теоретик критик фахових дисциплін «Сучасна хореографія».

Досвід роботи з дітьми 6 років.

«Муніципальний народний хор пісні і танцю «Прикарпаття».

Хореографічна діяльність: 3 роки хореографії в модерн балеті, 2 роки і по сьогодення сучасний шоу балет «Fasec».

Навчалася в школі Драйв Роменс Ярослава Бабчука та приймала участь в майстер класах хореографа балетмейстера Артема Готова "hip hop" dance.

У 2014 р. - призерка сучасного конкурсу (1 місце) м. Харків Art boom.

Почерніна Ірина

Коллектив Школы Активного Ребенка

Головний бухгалтер

Освіта: Київський національний університет технологій та дизайну. Спеціальність: "Облік і аудит". Курси підвищення кваліфікації економіста з фінансової роботи при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Робота бухгалтером передбачає чіткість і уважність, вирішення фінансових питань і грамотний розподіл витрат, щоб діти в нашому садку отримували гарне харчування і високий рівень дошкільної освіти з кваліфікованими педагогами.

Мій девіз: Професіоналізм! Стабільність! Успіх!

Гаврищук Наталія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Адміністратор

Освіта: Український Транспортний Університет, дорожньо-будівельний факультет.

Спеціальність: інженер-будівельник автомобільних доріг та аеродромів.

У «Школі Активної Дитини» працюю адміністратором.

Саме я зустрічаю діток і батьків з посмішкою і гарним настроєм, інформую відвідувачів про послуги нашого дитячого садка, веду документацію і графік відвідування занять, а також беру активну участь в житті і розвитку нашого навчального закладу.

Мій девіз: Успіх підприємства залежить не тільки від керівника, але і від професійної роботи всього колективу.

Терешкіна Катерина

Коллектив Школы Активного Ребенка

Адміністратор

Освіта: Приватний вищий навчальний заклад "Інститут екології економіки і права" імені М. П. Драгоманова.

Факультет: міжнародна економіка. Спеціальність: фахівець міжнародної економіки.

Факультет: маркетингу. Спеціальність: магістр маркетингу.

У «Школі Активної Дитини» працюю адміністратором.

Кожного дня я з радістю зустрічаю батьків та їх дітей у нашому садочку, дарую посмішку і гарний настрій, слідкую за графіком відвідування занять, інформую батьків про зміни у розкладі їх дітей, проводжу екскурсії по нашому закладу та надаю інформацію про роботу педагогів «Школи Активної Дитини».

Мій девіз: Завжди відноситись з добротою до усього навкруги, не дивлячись на свій настрій.

Дучева Ольга.

Коллектив Школы Активного Ребенка

Медсестра

Освіта: Херсонський базовий медичний коледж, лікувальна справа, спеціальність фельдшер. Херсонський державний університет.

Спеціальність: дефектолог, логопед.

Досвід роботи: 7 років стажу медичної сестри, з них 5 років у відділенні реанімації новонароджених дитячої обласної лікарні м.Херсон.

У «Школі Активної Дитини» працюю медсестрою.

Девіз: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Моя робота полягає у тому, щоб цей світ був безпечним і комфортним для них».

Драмарецька Надія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Помічник вихователя

Освіта: Бердичівське професійно-технічне училище.

Досвід роботи з дітьми 8 років.

У «Школі Активної Дитини» працюю помічником вихователя.

Моє завдання, як помічника вихователя, полягає у створенні позитивної атмосфери, постійній підтримці, допомозі.

Дуже люблю свою роботу, бо спілкування з дітьми завжди надихає та дарує радість. Кожна дитина - це особистість, що потребує уваги, поваги і розуміння.

Мій девіз: «Будь правдивий по відношенню до дитини: завжди виконуй обіцянку!»

Пундик Юлія

Коллектив Школы Активного Ребенка

Помічник вихователя

Середня освіта.

Досвід роботи з дітьми 1 рік.

У «Школі Активної Дитини» працюю помічником вихователя.

Робота з дітьми – це важка праця, але водночас вона надихає життям.

Моє завдання, щоб сяяло не тільки все навколо дітей, а й оченята моїх любих маляток.

Мій девіз: «Діти – це квіти життя. Як ти будеш доглядати за квітами, тим ти і будеш милуватись».

Куценко Оксана

Коллектив Школы Активного Ребенка

Помічник вихователя

Освіта: Шостинське професійно-технічне училище.

Досвід роботи з дітьми 3 роки.

У «Школі Активної Дитини» працюю помічником вихователя.

Джерелом натхнення для мене є діти, яким я дарую турботу, щирість, теплоту та любов.

Мій девіз: «Єдність у меті, свобода у творчості, всьому – любов».