Федина Олександр

Вихователь

Освіта: Український гуманітарний інститут, спеціальність «філологія». Київський національний лінгвістичний університет, спеціальність «Педагогіка вищої школи».

Знання мов: українська, російська, англійська, німецька.

Досвід роботи: Два роки з дітьми дошкільного віку.

У Школі Активної Дитини працюю як вихователь і вчу дітей англійської мови.

Англійська мова для дошкільнят - це гра. Тільки в такій формі можна домогтися позитивних результатів і сформувати у дитини позитивне ставлення до іноземної мови. Отже, англійська для дошкільнят - це казки, пісні, вірші, скоромовки, рахувалки, англійська в картинках, ігри. Вивчаючи це, дитина не тільки дізнається щось нове, а й розвивається в усіх сферах.

Катерина Ботук

Коллектив Школы Активного Ребенка

Вихователь. Педагог з підготовки до школи

Освіта: Бердянський державний педагогічний університет.

Спеціальність: «Учитель початкових класів», спеціалізація «Практична психологія».

Сертифікат «Школи підготовки організаторів дитячого дозвілля».

У роботі з дітьми спираюся на передові методики. Завжди прагну розвивати у кожної дитини неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Спілкування з дітьми дає мені силу, творче натхнення до постійного вдосконалення в своїй професії.

Мій девіз - «Результат моєї роботи - щаслива посмішка дитини».

Підгайна Яна

Музичний керівник

Освіта: Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва. Є багаторазовим переможцем міжнародних та всеукраїнських фортепіанних конкурсів.

Досвід роботи з дітками дошкільного віку на посаді музичного керівника 5 років.

. В Школі Активної Дитини працюю керівником музичного гуртка.

Вважаю, що музика для дітей займає важливе місце в розвитку і вихованні з раннього віку. Це пов'язано з тим, що музика впливає в першу чергу на емоційну сферу дитини. З позитивними емоціями діти краще і швидше засвоюють різноманітний матеріал, пізнають навколишній світ, розвиваються фізично, розумово, непомітно вчаться говорити правильно. Музичні ігри, спів і рухи під музику допомагають розвивати фантазію дітей також сприяють оволодінню іншими видами мистецтв.

Займаюся музикою ще з 4-х років, тому не уявляю своє життя без неї. Разом з вашими дітками ми поринемо в її чарівний світ!

Світлична Олена

Xудожник, викладач енергетичного живопису, PAINT-терапiї

Закінчила художню школу, навчалася академічного живопису і малюнку у відомих художниць Іванни Московки і Таміли Московки за методом Зарицького. Розробила авторську програму з навчання живопису з максимальним розкриттям творчих здібностей як дорослих, так і дітей. Використовую в роботі масло, акрил, акварель, олівець, пастель.

Кожна дитина, незалежно від віку, має яскраву індивідуальність і особистість. На моїх заняттях панує атмосфера творчості, позитиву, гармонії і радості.

Кавецька Юлія

Хореограф

Освіта: м. Калуш Івано франківська обл., хореографічна школа мистецтв сучасного танцю «Фламінго».

Калуський коледж культури і мистецтв, спеціальність «Народна хореографія», спеціаліст «Артист, хореограф» - молодший спеціаліст.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв України в м. Києві, спеціальність «Сучасна хореографія» - бакалавр.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, здобула освіту «Магістр» - балетмейстер педагог, теоретик критик фахових дисциплін «Сучасна хореографія».

Досвід роботи з дітьми 6 років.

«Муніципальний народний хор пісні і танцю «Прикарпаття».

Хореографічна діяльність: 3 роки хореографії в модерн балеті, 2 роки і по сьогодення сучасний шоу балет «Fasec».

Навчалася в школі Драйв Роменс Ярослава Бабчука та приймала участь в майстер класах хореографа балетмейстера Артема Готова "hip hop" dance.

У 2014 р. - призерка сучасного конкурсу (1 місце) м. Харків Art boom.

Гаврищук Наталія

Адміністратор

Освіта: Український Транспортний Університет, дорожньо-будівельний факультет.

Спеціальність: інженер-будівельник автомобільних доріг та аеродромів.

У «Школі Активної Дитини» працюю адміністратором.

Саме я зустрічаю діток і батьків з посмішкою і гарним настроєм, інформую відвідувачів про послуги нашого дитячого садка, веду документацію і графік відвідування занять, а також беру активну участь в житті і розвитку нашого навчального закладу.

Мій девіз: Успіх підприємства залежить не тільки від керівника, але і від професійної роботи всього колективу.

Дучева Ольга.

Медсестра

Освіта: Херсонський базовий медичний коледж, лікувальна справа, спеціальність фельдшер. Херсонський державний університет.

Спеціальність: дефектолог, логопед.

Досвід роботи: 7 років стажу медичної сестри, з них 5 років у відділенні реанімації новонароджених дитячої обласної лікарні м.Херсон.

У «Школі Активної Дитини» працюю медсестрою.

Девіз: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Моя робота полягає у тому, щоб цей світ був безпечним і комфортним для них».

Пундик Юлія

Помічник вихователя

Середня освіта.

Досвід роботи з дітьми 1 рік.

У «Школі Активної Дитини» працюю помічником вихователя.

Робота з дітьми – це важка праця, але водночас вона надихає життям.

Моє завдання, щоб сяяло не тільки все навколо дітей, а й оченята моїх любих маляток.

Мій девіз: «Діти – це квіти життя. Як ти будеш доглядати за квітами, тим ти і будеш милуватись».

Куценко Оксана

Помічник вихователя

Освіта: Шостинське професійно-технічне училище.

Досвід роботи з дітьми 3 роки.

У «Школі Активної Дитини» працюю помічником вихователя.

Джерелом натхнення для мене є діти, яким я дарую турботу, щирість, теплоту та любов.

Мій девіз: «Єдність у меті, свобода у творчості, всьому – любов».