Франшиза

Шукаете прибуткову справу, яка доставляла б Вам моральне і естетичне задоволення, також приносила велику цінність суспільству? ? Так звана «Улюблена справа до душі!» - тоді Вам саме до нас! Наша компанія створила унікальний продукт, випробуваний на власній практиці, і зараз ми готові ділитися своїм досвідом, вміннями і знаннями, допомогти іншим створити свій світ добра, любові, щастя і гармонії!

Отже, перейдемо до справи: на сьогоднішній день ринок дошкільної освіти має величезний потенціал і показує тенденцію до зростання, тому саме час відкрити свій дитячий сад що приносить чистий прибуток від 10 до 50 тис. у.е. у місяць.

Інвестуйте в розвиток і майбутнє наших дітей разом з «Active Child School»!

Партнерська франшиза білінгвального приватного дитячого садка "Active Child School" новий формат спільної роботи франчайзера і франчайзі, що передбачає взаємовигідні відносини 2-х сторін в рамках однієї справи.

Наша концепція:

«Active Child School» - це мережа приватних білінгвальних дитячих садків з освітньою системою, заснованої на англійській, французькій і українській (російській) мовах. Діяльність дитячих садків спрямована на всебічний розвиток інтелекту, творчого потенціалу, фізичного здоров'я і соціалізацію дитини.

Ми створили навчальний тренінговий центр "Навчальний Центр Педагогів Дошкільного Освіти" на базі якого даємо повну підтримку і навчання веденню цього бізнесу для власників, що є запорукою успіху і уникненням багатьох помилок, при недостатній компетентності власника в даному виді бізнесу. Навчаємо директорів і методистів. На базі нашого тренінгового центру ми також навчаємо педагогічний склад по впровадженню розробленої нами ефективної системи освіти дошкільнят і Програми англійської мови для дітей віком від 3 до 6 років.

Ми досягаємо оптимальної якості за рахунок комплексного підходу. Розвиваємо принцип корпоративності, взаємодії і співпраці в компанії, підтримуємо доброзичливу атмосферу всередині колективу. Ми віримо, що володіючи командним духом, можна домогтися реалізації спільної мети.

Мета компанії: швидко і якісно створювати новий продукт на базі наших результатів і існуючих проектів. Ми відпрацювали на власному досвіді алгоритм запуску, розвитку та просування об'єктів приватних білінгвальних дитячих садків «Active Child School».

Наше завдання: в кожному новому проекті підібрати колектив і створити атмосферу добра, любові і турботи про дітей. Ми високо цінуємо професіоналізм всіх фахівців, які вміють вдосконалювати свою майстерність і прагнуть до розвитку поліпшення якості послуг нашої компанії.

Переваги франшизи:

1. Зареєстрований торговий знак, впізнаваність бренду з позитивними відгуками від клієнтів.
  2. Заслужена ділова репутація.
  3. Досвід роботи, випробувана модель запуску і розвитку бізнесу.
  4. Консультування на всіх етапах.
  5. Маркетинговий супровід.
  6. Авторська, затверджена Міністерством освіти України, "Програма навчання англійської мови дітей від 3 до 6 років".
  7. Повний пакет методичних матеріалів на всі вікові групи, супровід і консультування методистів.
  8. Весь пакет документів внутрішньої роботи дитячого садка.
  9. Підбір співробітників.
  10. Навчання співробітників.
  11. Навчання нововведень, розроблених на базі методичного центру для бренду «Active Child School».

Створення дошкільного закладу це досить копіткий і багатогранний процес. Для успішного і якісного запуску об'єкта потрібні не тільки фінансові, а й професійні, часові, а також людські ресурси.

Наш відділ маркетингу відстежує ринок дошкільної освіти, що дозволяє нам завжди залишатися в топі і тримати руку на пульсі.

На своєму власному досвіді ми відпрацювали модель запуску бізнесу, що гарантує можливість потенційного франчайзі оптимізувати витрати при запуску нового об'єкта.

Етапи реалізації Вашого проекту:

1. Підбір приміщення, яке відповідає вимогам, зазначеним в Договорі концесії.
  2. Залучення нашого відділу маркетингу для дослідження і аналітики придатності даного об'єкта до використання під дитячий садок.
  3. Залучення нашого фінансового експерта для розробки бізнес-плану під затверджений об'єкт.
  4. Розробка проектної документації нашим архітектором.
  5. За запитом Франчайзі забезпечуємо підрядників для виконання ремонтно-будівельних робіт дитячого садка.
  6. Розробка і запуск рекламної компанії.
  7. Створення відділу продажу.
  8. Отримання ліцензії.
  9. Підбір та навчання персоналу.
  10. Відкриття саду і контроль тестового періоду роботи нового об'єкта.
  11. Постійний супровід Вашого бізнесу.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати записавшись на зустріч по телефону 050 469 09 05.