Підготовка до школи

Підготовка дітей до школи - це інтелектуальній, емоційно-вольовій, особистісній, соціально-психологічний і фізичний розвиток дитини.

Заняття в «Active Child School» для дітей від 5 до 7 років спрямовані:

• на загальний розвиток;
  • виховання вміння довільно керувати собою;
  • формування мотивів, які спонукають до навчання.

Основне завдання педагогів – підвищення рівня теоретичного і практичного мислення, креативної уяви, особистісного становлення із застосуванням сучасних інноваційних технологій.

Кожне заняття для дитини – захоплююча гра, в ході якої діти отримують знання із загальноосвітніх предметів:

• грамота;
  • розвиток мовлення;
  • математика;
  • логіка;
  • читання;
  • підготовка руки до письма;
  • ознайомлення з навколишнім світом і природою;
  • робота з інтерактивною дошкою;
  • ейдетика;
  • діалектика.

Навчаючи дітей грамоті, педагоги використовують дидактичні ігри та робочі зошити, працюючи за якими, у дітей легко формується мовна і комунікативна компетентність.

Розвиток зв'язного діалогічного, монологічного мовлення здійснюється за допомогою інноваційної технології «Складання розповідей по картинках; дидактичних і мовних ігор; вивчення віршів, байок, скоромовок, прислів'їв, приказок; переклад літературних творів ». Це також сприяє вдосконаленню звукової культури мовлення, розвитку пам'яті, поповненню пасивного та активного словника дітей.

Навчання ґрунтується на альтернативних методиках та програмах:

• «Росток» Л.Г. Петерсон
  • «Формування логіко-математичної компетенції» Л.І. Зайцева;
  • «Математика і логіка» В. Федієнко, Т. Уварова.

Навчаючи дітей читанню, педагоги «Active Child School» використовують інноваційну технологію «Вчимося читати» Л. Шелестової. Навчання читання здійснюється по певній структурі: вивчення букв; читання складів; словосполучень; пропозицій; оповідань.

Ознайомлення дітей зі світом навколо себе - один з найважливіших тем у дошкільній освіті. Дошкільнята із задоволенням ознайомляться з корисними та цікавими об'єктами пізнання, робитимуть елементарні висновки в ході спостереження і експериментування.

Групові заняття з підготовки дитини до школи - це спілкування і взаєморозуміння в колективі, розвиток комунікативних навичок, а також активація творчого потенціалу. У дітях виховується прагнення до придбання знань, які необхідні для успішного проходження тестів, що визначають рівень готовності Вашої дитини до школи.

У своїй роботі педагоги «Active Child School» дотримуються систематичності у подачі навчального матеріалу, поступовості при ускладненні завдань; використовують деякі правила, які необхідні для отримання певного обсягу знань.

Виховання і навчання дітей можливо лише за умови самовдосконалення.

При вивченні наук застосуйте корисні правила.

Ісаак Ньютон