Організація і проведення свят

День народження - це особливе свято для кожної дитини. Багато подарунків, веселощів, друзів, а головне яскравих і неймовірних емоцій.

Ми із задоволенням організуємо дитяче свято.

Для початку, кожна з вікових груп дітей має свої особливості і потреби, тому пропонуємо для діток віком від 2 до 4 років свято на 1 годину, для дітей від 4 до 6 - свято на 1,5 години. Розглянемо докладніше.

Свято на 1 годину:

• Запрошення на день народження
  • Аніматори (2 героя)
  • Ігрова програма
  • Дискотека
  • Аквагрим
  • Гелеві кульки (по 1 кульці кожній запрошенній дитині)
  • Оренда одного приміщення

Час веселощів для малюків - це хороше настрій, ігри та розваги, путешевствіе в казковий світ з двома анімаційними героями, перетворення в справжніх чарівників і веселі танці.

Свято на 1,5 години:

• Запрошення на день народження
  • Аніматори (2 героя)
  • Программа - квест
  • Дискотека
  • Аквагрим
  • Гелеві кульки (по 1 кульці кожній запрошенній дитині, кульки імениннику)
  • Генератор мильних бульбашок
  • Оренда одного приміщення

Свято - це справжнє путешевствіе разом з казковими героями в пошуках дива. Діти виконують різні цікаві завдання, грають в неймовірно веселі ігри, танцюють і все це для того, щоб врятувати казковий світ. Гарний аквагрим перетворює в образи улюблених героїв. Так само кожен гість отримає в подарунок гелевий кульку, за допомогою якого, загадає своє найпотаємніше бажання.