Сад повного дня на просп. Голосіївському, д.58а

Приватний дитячий садок «Active Child School» розташований на території сучасного житлового масиву «Парк Авеню» за адресою м.Київ, просп. Голосіївський, д.58а

Режим роботи: з 8.00 до 20.00.

До 16 дітей в групі.

П'ятиразове харчування.

Всебічний розвиток: інтелектуальний, творчий, фізичний.

Поглиблене вивчення англійської мови.

Вік дітей від 2-х до 6-ти років.

Ми надаємо дітям можливість розвиватися в різних видах діяльності: живопис, акторська майстерність, музика, образотворча діяльність, хореографія, лікувальна фізкультура, арт-терапія, LEGO-конструювання, швидкочитання, ментальна арифметика (для дітей старшого віку), іноземні мови, єдиноборства, IT технології (для дітей старшого віку).

Ми дбаємо про здоров'я наших дітей:

На нашій професійній кухні існують різні раціони харчування, які враховують індивідуальні особливості організму кожної дитини.

Лікар-педіатр і медсестра щодня проводять огляди та контроль стану здоров'я дітей.

Практичний дитячий психолог проводить легку і комфортну адаптацію кожної дитини.

Вчитель-логопед проводить групові та індивідуальні заняття та консультації.

Для нас важливо сформувати особистість в ранньому віці, щоб дитина була соціально-адаптованою і з упевненістю в собі пішла у перший клас.