Заняття

«Школа Активної Дитини» запрошує дітей дошкільного та шкільного віку, а також батьків на групові та індивідуальні заняття:

• Ранній розвиток дитини;
  • Міні сад;
  • LEGO-конструювання;
  • Вчимося граючись від 3-х до 5-и років;
  • Підготовка до школи;
  • Дитяча психологія;
  • Иностранні мови;
  • Хореографія;

• Фізкультура;
  • Акторська майстерність;
  • Творча майстерня;
  • Музика;
  • Живопис;
  • Зображувальне мистецтво;
  • Капоейра для дітей.

У «Школі Активної Дитини» створені всі умови для виховання та розвитку дитини. Тут закладається фундамент майбутнього життя людини, забезпечується особистісний, інтелектуальний, фізичний, художньо-естетичний та творчий розвиток дітей дошкільного віку.

У дитячому колективі дитина придбає безцінний досвід людських взаємин з однолітками, знання та навички сучасної дошкільної освіти.

Заходи вихідного дня:
«Школа Активної Дитини» пропонує проведення дитячих свят, тематичних вечірок, а також організацію Дня народження Вашої дитини!

День тата:
У цей день ми пропонуємо всім татам активно і цікаво провести час разом зі своїми дітками!

Творчі майстер-класи, спортивні заходи, конкурси.