Про компанію

Процес навчання дошкільнят у «Школі Активної Дитини» супроводжується розвиваючими іграми.

Діти, в комфортній, затишній атмосфері спілкуючись з однолітками, зможуть весело і з користю провести час. У кожне заняття педагоги вкладають частинку творчого підходу до навчання, яке націлене на розвиток психічних процесів і сприяє найбільш гармонійному, всебічному і поетапному становленню Вашої дитини.

У «Школі Активної Дитини» Ви і ваша дитина зможете вибрати найбільш цікаві заняття інтелектуального, творчого та фізичного розвитку. Відвідувати заняття ви зможете прямо в центральнiй офісній будівлі «PARK AVENUE»

Колектив «Школи Активної Дитини» прагне дати кожній дитині відчути свою унікальність і неповторність.

Групи

• Віком 1-2 роки;
  • Віком 2-3 роки;
  • Віком 3-4 роки;
  • Віком 4-5 років;
  • Віком 5-7 років.

Тривалість занять:

• від 1 до 3 років - 45 хвилин;
  • від 3 до 7 років - 50 хвилин.

Групові заняття для дітей дошкільного віку по 6 дітей:

• з 9:00 до 11:00 - ранній розвиток;
  • з 18:00 до 20:00.

Наші пріоритети

1.
Реалізувати основні функції процесу навчання: освітня, розвиваюча та виховує;
2.
Зацікавити дитину і допомогти їй оволодіти новою інформацією;
3.
Перетворити навчання в захоплюючу гру;
4.
Розвивати фізичне і психічне здоров'я дітей, їх емоційне благополуччя, використовуючи зберігаючі здоров'я технології і методики;
5.
Розкрити талант малюка в будь-якій сфері діяльності, де він зможе себе проявити;
6.
Сформувати високі моральні цінності кожної дитини.