Міні сад

Група 5-годинного перебування формується за віковим принципом, де дитина зможе розвиватися в середовищі однолітків, що дозволяє послідовно отримувати знання і правильно соціалізувати маленьку особистість.

Міні садок для дітей від 2 до 6 років:

• 2-3 роки - з 8:30 до 14:00 а також з 15:00 до 20:00;
  • 3-4 років - з 8:30 до 14:00 а також з 15:00 до 20:00;
  • 4-5 років - з 8:30 до 14:00 а також з 15:00 до 20:00;
  • 5-6 років - з 8:30 до 14:00 а також з 15:00 до 20:00;

Наша мета - забезпечити всі необхідні умови, щоб Ваш малюк відчував себе комфортно і затишно в «Школі Активної Дитини».

Групи 5-годинного перебування - це успішний і природний шлях повноцінного розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку. Спілкуючись з однолітками, дитина проходить шлях становлення особистості, набуває впевненості в собі.

Головне завдання педагогів зробити черговий крок малюка до більш дорослого і самостійного життя максимально легким і ефективним.

У нашому садочку Ваша дитина буде:

• вивчати англійську мову, займатися на заняттях з математики та розвитку мовлення, читанні, ознайомлення з навколишнім і природою, музиці, малюванні, аплікації, ліпленні, художньої діяльності;
  • грати в сюжетно-рольові, конструктивні, інтелектуальні та рухливі ігри; проводити досліди та експерименти.

Наш міні сад - це сучасний навчальний заклад, який допоможе вашому малюку отримати дошкільну освіту і чудово провести час.

«Школа Активної Дитини» стане чудовим відкриттям для Вашого малюка, захоплюючою пригодою, місцем, де він буде дружити, співпереживати, ділитися емоціями, ставати самостійним і дорослішати.