Живопис

Всі дітки люблять малювати. Малювання для дитини - це процес радості та натхнення. Живопис дозволяє дитині відобразити свої враження про навколишній світ, висловити своє ставлення до нього і тому дуже важливо стимулювати і підтримувати малюка, поступово відкриваючи перед ним нові можливості образотворчої діяльності. Нестандартні підходи з використанням додаткових матеріалів дивують і викликають прагнення займатися такою цікавою справою, як живопис. Оригінальне малювання розкриває креативні можливості дитини, дозволяє відчути фарби, їх характер і настрій.

Живопис передає зорові образи за допомогою нанесення фарб на тверду або гнучку основу (дерево, папір, картон). Залежно від використовуваних фарб і матеріалів основи виділяють різні техніки і види живопису. Серед них:

• пастель;
  • гуаш;
  • акварель;
  • змішана техніка;
  • акрил;
  • і багато іншого.

Живопис створюється природою, часом і людиною.

У дошкільному віці закладається фундамент особистості, тому потрібно запалити в дітях вогник творчості. Як сказав один мудрець: "Дитина - це не посудина, яку треба наповнити, а вогонь, який треба запалити". І зовсім не страшно, якщо наш маленький художник забрудниться, головне - щоб він отримав задоволення від спілкування з фарбами й радiв результатам своєї праці.

Заняття живописом з дошкільнятами включають кілька типів завдань:

• завдання, які мотивують інтерес дитини до сприйняття, спостереження і запам'ятовування різноманітних якостей кольору, що виникають в природі та мистецтві;
  • спрямовані на вивчення засобів художнього вираження: фарби і кольорова палітра, мальовнича каліграфія;
  • знайомство дітей з жанровим живописом.

Живопис - це цілий світ краси, образів і фарб. Якщо ви хочете стати безпосереднім учасником його створення, тоді малярство - для вас!

Живопис

Вік Вартість заняття Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота