Творча майстерня

Творчість - процес, який допомагає пізнати себе, проявити свій внутрішній світ.

Творчий підхід - це можливість створити новий продукт. Дитяча творчість - одна з форм самостійної діяльності дитини, в процесі якої вона відступає від звичних і знайомих їй способів відображення навколишнього світу, експериментує і створює щось нове для себе та інших.

Діти відчувають великий душевний підйом. Творчість є обов'язковим елементом гармонійного розвитку особистості дитини.

Мета занять у творчій майстерні:

- розвивати уяву, образне мислення, дитячу фантазію і креативність;

- виховувати дбайливе ставлення до матеріалів та інструментів роботи.

Творча майстерня - це особливе креативне середовище, в якому, кожен бажаючий може відчути радість творіння.

Ласкаво просимо в нашу «Творчу майстерню». Разом ми будемо створювати унікальні іграшки з пластичних мас, розмальовувати фігурки героїв наших улюблених мультфільмів, робити дивовижні дерева щастя з бісеру та ароматні топіарії з кавових зерен.

Ми навчимо творити маленькі дива.

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

В. А. Сухомлинський.