Образотворче мистецтво

Творчість для дитини - це основа гармонійного розвитку особистості, задатків, здібностей, уміння творити і відтворювати красу навколишнього світу.

Заняття з образотворчого мистецтва сприяє розвитку образно-логічного мислення, дрібної моторики, концентрації уваги, цілеспрямованості та індивідуальності дитини. У процесі образотворчої діяльності створюються сприятливі умови для розвитку естетичного сприйняття та емоцій, які поступово переходять в почуття, що сприяють формуванню естетичного ставлення до дійсності.

У ІЗО студії «Школі Активної Дитини», дошкільник познайомиться з безліччю технік і матеріалів, зможе спробувати себе в ліпленні, мозаїці, паперопластицi, малюванні фарбами і пастеллю.

Мета занять:

• формування художньо-образних уявлень і мислення;
  • навчання основам створення художніх образів;
  • формування практичних навичок роботи в різних видах художньої діяльності;
  • розвиток сенсорних здібностей сприйняття, почуття кольору, ритму;
  • принцип накопичення навичок творчого самовираження;
  • розвиток творчих здібностей у малюванні і ліпленні;
  • знайомство з різними художніми матеріалами та їх можливостями.

На заняттях з образотворчої діяльності в дітей виховуються морально-вольові якості:

• потреба і вміння доводити почате до кінця;
  • зосереджено й цілеспрямовано займатися;
  • допомагати товаришеві;
  • долати труднощі.

Творча атмосфера і доброзичливе ставлення педагога допоможуть проявити природні таланти кожної дитини. Заняття проходять динамічно, весело, з музикою і багатим наочним матеріалом. Передбачені групові та індивідуальні завдання, програма складена з урахуванням вікових потреб дитини.

Образотворче мистецтво

Вік Вартість заняття Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота