Фізкультура

Фізичне виховання дітей дошкільного віку займає особливе місце в загальній системі освіти. Саме в дошкільний період формується здоров'я, загальна витривалість, працездатність, активна життєдіяльність та інші якості, необхідні для всебічно гармонійного розвитку особистості.

Цей вік найбільш сприятливий для загартовування організму, оволодіння елементарними життєво необхідними руховими вміннями та навичками.

Педагоги «Школи Активної Дитини» використовують у роботі з дошкільнятами, технологію фізичного виховання Миколи Єфименка яка спрямована на розвиток і оздоровлення дітей. Його педагогічне кредо: «Грати кожен день, грати постійно, грати завжди». Кожне заняття з фізкультури з використанням методики Н. Єфименко - це захоплюючі заняття-вистави, що дарують дітям радість і приносять користь їх фізичному, інтелектуальному розвитку, формуванню міжособистісних відносин.

Під час ігрових фізичних вправ дитина пізнає і активно сприймає навколишній світ. Це сприяє розвитку інтелектуальної сфери, формуванню позитивних морально-вольових якостей, гарної статури, покращуючи діяльність внутрішніх органів і систем дитячого організму.

Основною метою фізичного виховання є формування у дітей основ здорового способу життя.

У процесі фізичного виховання здійснюються оздоровчі, освітні та виховні завдання.

Систематичне виконання основних рухів робить позитивний вплив на фізичний розвиток дитини, покращує роботу всіх органів і систем.

Завдання педагогів «Школи Активної Дитини» - зацікавити малюка, викликати бажання правильно виконати той чи інший рух. Для цього на заняттях з фізичного виховання широко застосовуються завдання ігрового та імітаційного характеру з використанням музичного супроводу.

У заняття включаються фізичні вправи, спрямовані на розвиток всіх основних рухів:

• метання;
  • ходьба;
  • біг;
  • лазіння;
  • повзання;
  • стрибки.

Рухові навички, сформовані до семи років, складають фундамент для подальшого розвитку організму і стануть передумовою високих досягнень у спорті.

З детальним розкладом занять та їх вартістю Ви можете оснайомитися тут .