Дитяча психологія

Дитяча психологія – це галузь психології, спрямована на вивчення, профілактику та гармонізацію психіки дитини в контексті соціальної взаємодії. Психіка дитини - це безперервна, що стрімко розвивається система, яка включає в себе: становлення мислення, сприйняття, уяви пам'яті, мови, емоційно-вольової та індивідуально-особистісної сфери.

Завдання дитячого психолога, у «Школі Активної Дитини» полягає в тому, щоб знайти підхід до кожної дитини, враховуючи iї психологічні особливості та за допомогою психологічних методів, методик і ігор створити фундамент для розвитку пізнавальних процесів, максимального розкриття здібностей і успішної адаптації дитини в соціальному середовищі.

Заняття проходять з дітьми дошкільного віку в групах по 6 осіб, де малюки зможуть в командній роботі розвинути свої комунікативні навички, пізнати основи соціальної взаємодії та соціальних ролей. В заняття входить:

• казкотерапія;
  • пісочна гра;
  • арт-терапія;
  • еклектичні методи в психології.

Індивідуальні заняття зі школярами припускають комплексну психологічну роботу з характерними труднощами підліткового віку, допомога в адаптації до нових умов і вимог життя.

Робота з батьками проводиться як на особистому рівні в індивідуальній бесіді, так і набуває форми наочно-освітньої інформації.

Такий вид роботи дозволяє психологу дати кваліфіковану пораду батькам по вихованню та розвитку дитини. Також батьки можуть отримати індивідуальну консультацію з особистих і сімейних питань.

Наші спільні завдання - це турбота про здоров'я особистості, розвитку та еволюції підростаючого покоління. Сучасний світ інновацій, технологій, умови глобалізації дозволяють зростити нове покоління «геніальних дітей», здатних підкоряти будь-які вершини і космічні простори. Для цього ми робимо великий акцент на становлення особистості та розкриття необмеженого потенціалу маленької людини!

Дитяча психологія

Вік Вартість заняття Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота