Англійська мова для дітей

У «Школі Активної Дитини» створені всі умови для вивчення англійської мови.

Педагоги успішно працюють за авторською програмою «Англійська для дітей від 3 до 6 років», побудованої на сюжетно-ігрових темах.

Мета програми створити англомовний контекст для пізнавальної діяльності дитини, в якому діти та їхні друзі-іграшки (умовно) живуть, діють (learning by doing, performing fairy tale characters) і взаємодіють (communicative approach), вирішуючи певні завдання (task-based approach) . На заняттях, також, педагоги використовують наочні посібники: схеми, картини, таблиці, слайди, лото; відео та музичний матеріал; ігрові фізкультхвилинки.

Кожен сюжетний блок націлений на формування, розвиток і вдосконалення певних комунікативних умінь на базі запропонованої лексичної тематики.

Програма також доповнюється елементами методик Хелен Дорон, О. І. Негневицкої, А. Ф. Гергель, Н. Зайцева, Глена Домана, навчально-методичних комплексів «First friends» і «Family and Friends».

Навчаючи дітей іноземної мови, ми створили таку атмосферу, де наші малюки легко вбирають знання і отримують навички спілкування англійською мовою з перших днів перебування в «Школі Активної Дитини».