Акторська майстерність

Хочете поринути у світ творчості та казки? Дізнатися, що таке бути відкритим і комунікабельним? Допомогти дитині розкритися, розвинути мова, пам'ять, концентрацію уваги? Тоді вам точно до нас в Школу Активної Дитини на курси акторської майстерності.

Це місце, де весело і з користю можна буде провести час і знайти нових друзів!

Акторська майстерність для дітей - це комплекс вправ для зняття «тілесних зажимів», розкріпачення, розвитку уваги і фантазії, вміння перетворювати в будь-якого героя і персонажа.Акторська майстерність для дітей - це комплекс вправ для зняття «тілесних зажимів», розкріпачення, розвитку уваги і фантазії, вміння перетворювати в будь-якого героя і персонажа.

Заняття для дітей побудовані в ігровій формі, діти вчаться комунікувати один з одним. На заняттях ми розвиваємо дикцію і почуття ритму, складаємо казки, історії і самі перетворюємося на героїв своїх фантазій.

Заняття проходять у декілька етапів:

• 1. Розминка і розкріпачення «тілесних зажимів»;
  • 2. Ігрові тренінги для розвитку уваги і ритміки;
  • 3. Поліпшення дикції - вивчення скоромовок, прозових текстів, віршів;
  • 4. Комунікативні парні ігри;
  • 5. Театральні постановки (етюди, сценки).

Ваша дитина зможе не тільки легко і просто знаходити друзів, але і відчувати себе набагато впевненіше в будь-якому незнайомому оточенні.

Заняття для діток проходять в невеликих групах до 8 чоловік. Кожній дитині приділяється особлива увага, і для кожного створюється своя особлива казка.

Але не тільки дітям дошкільного віку потрібно розвивати почуття комунікабельності і впевненості в собі. Діти молодшого шкільного віку - ще більше мають потребу в цьому.

Для дітей старшого шкільного віку підготовлена своя особлива програма. Дитина зможе розвинути в собі:

• 1. Впевненість;
  • 2. Умение перевоплощаться в героев драмы, комедии и трагедии;
  • 3. Підготуватися до вступу в творчий ВНЗ;
  • 4. Досліджує тренінги для розвитку особистості;
  • 5. Комунікативні тренінги і парні заняття.

Акторська майстерність

Вік Вартість заняття Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота